AmbarEvim

Hakkımızda

hero-banner
Nasıl Kaliteli ?

Ürünlerimizi üreticiden ciddi kontroller yaparak temin ediyoruz. Böylece unlarımızda karışımlar olmuyor. Ata tohumları sayesinde, besin değerleri yüksek, sağlıklı mahsulleri sizlere ulaştırıyoruz. Hem tadıyla hem kokusuyla, sizlerin memnuniyetleri ile heyecanla çalışıyoruz. Bizim ürünlerimizi denemeden karar vermeyin.

Nasıl Lezzetli?

A+ Mahsül, Ata tohumu yani genetiği bozulmamış tohum, Taş değirmen ile soğuk öğütme ile her ürünümüzde kullandığımız yağ, tuz, su, meyve gibi malzemeleri hep saf seçiyoruz. Böylece mis gibi kokuyor ve lezzeti damağınızdan gitmiyor.

Nasıl Daha Uygun?

Ürünlerimizin hiç biri seri üretim değildir. Lütfen aynı isimde olupta seri üretim, sıcak işlemden geçmiş ürünler ile karıştırmayın. Herkese sağlık ulaştırmak için toptan fiyatına sizlere sunuyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz. “Sağlık Lüks değildir” sloganıyla çıktık bu yola. Atalarımızın nasihatından çıkmadan ilerliyoruz. Kalitemizden ödün vermeden, herkesin bütçesine uygun olsun diye TOPTAN FİYATINA sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi bebeğimiz gibi bakıyoruz. Daha kaliteli, lezzetli ve uygun fiyata sizlere ulaştırmak için sıkı çalışıyoruz.

Otizm hastalarına yurtdışında özel eğitim haricinde yeme içme alışkanlıklarına kadar destekler sağlanıyor. Biliniyorki bu sayede daha iyi sonuçlar alınıyor ve üstün zekaları ile topluma yararlı bireyler oluyorlar. MALESEF Türkiyede glutensiz yemeklerin yararı konusunda bilinçlendirilmediği için ve fiyatı sebebiyle tercih edilmiyor. Doğru beslenme ile otizm belirtileri azaldığı bilinen gerçeklerdendir. Onun için her zaman ihtiyaç sahibi otizmli ailelere desteği borç biliyoruz.